Mis on elektrolüütiline mangaan (EMM)? Määratlus, tootmisprotsess ja klassi spetsifikatsioonid
Elektrolüütiline mangaanmetall (EMM) on kõrge -puhtusastmega elementaarne mangaan - vähemalt 99,7% Mn -, mis saadakse mangaankarbonaadi maagi lahustamisel väävelhappes, lahuse puhastamisel ja metallilise mangaani sadestamisel elektrolüütilise elemendi katoodidele. See ei ole ferrosulam, mitte dioksiid ega segatoode. See on puhtaim saadaolev mangaanmetalli kaubanduslik vorm ja materjalihankejuhid määravad kindlaks, millal lisandite kontroll on olulisem kui toorme hind tonni kohta.
Võtmed kaasavõtmiseks
EMM on elementaarne mangaanmetall (99,7% või suurem Mn)- ei ole ühend, mitte sulam, mitte elektrolüütiline mangaandioksiid (EMD).
Toodetud nelja{0}}etapilise hüdrometallurgilise protsessiga:happeleostumine → keemiline puhastamine → diafragma-elemendi elektrooniline puhastamine → katoodide eemaldamine.
Standardklassid (Mn99,7 / Mn99,8 / Mn99,9)on määratletud minimaalse Mn-sisalduse ja C, S, P, Fe, Si ja Se lisandite ülemmääradega.
Peamine lõppkasutus-mahu järgi on terase tootmine- eriti 200-seeria roostevaba teras, kus mangaan asendab osaliselt niklit – millele järgneb alumiiniumisulam, elektroonika ja aku eelkäijad.
Füüsiline vorm on tavaliselt ebakorrapärased helbed(1–3 mm paksune), tarnitakse 1000 kg suurkottides. Saadaval on ka pulbri- ja briketivormid.

Kas vajate täielike spetsifikatsioonidega EMM-i pakkumist?
Öelge meile oma sihtklass, lisandite piirnormid, helveste suurus ja tellimuse kogus. Tagastame veski-tagatud hinnapakkumise ühe tööpäeva jooksul.
E-post:market@zanewmetal.com· WhatsApp: +86 155 1882 4805
1. Mis elektrolüütiline mangaan tegelikult on?
Electrolytic Manganese Metal (EMM) is a cathode product - pure manganese deposited on cathode plates from an aqueous manganese sulfate–ammonium sulfate electrolyte under direct current. The resulting deposit is a brittle, silver-gray metallic layer that is mechanically stripped, washed, dried, and packaged. The final product is >99,7% mangaani massist, ülejäänud osa kontrollitud lisanditest.
See eristab EMM-i kõigist teistest mangaani{0}}kandvatest materjalidest ferrosulami tarneahelas:
EMM ≠ ferromangaan (FeMn).FeMn on ahjutoode, mis sisaldab 65–80% Mn, ülejäänu on rauda, süsinikku (kuni 8% kõrge -süsiniku klassides), räni ja fosforit. FeMn saadakse karbotermilise redutseerimise teel sukelkaarahjus. EMM on valmistatud elektrolüüsi teel ja see ei sisalda tahtlikult lisatud rauda.
EMM ≠ elektrolüütiline mangaandioksiid (EMD).EMD on MnO₂ - mangaan(IV)oksiid -, mis sadestubanooderinevat tüüpi rakust. EMD sisaldab ligikaudu 60–63 massiprotsenti Mn ja seda kasutatakse akukatoodides. EMM on metallist Mn, mis ladestub pinnalekatoodja seda kasutatakse metallurgias.
EMM ≠ silikomangaan (SiMn).SiMn on teine ahju ferrosulam (Mn + Si + Fe + C), mida kasutatakse peamiselt deoksüdatsiooniks terase tootmisel.
Tööstusharu lühend onEMM. Mõistet "EM" esineb mõnikord mitteametlikus kontekstis, kuid see ei ole-standardne ja võib segadust tekitada EMD-ga. Kogu selles artiklis ja kogu ZhenAn dokumentatsioonis kasutame eranditult EMM-i.
2. Kuidas EMM-i tehakse: hüdrometallurgiline protsess
EMM-i tootmine on nelja{0}}etapiline hüdrometallurgiline jada. Iga etapp mõjutab metalli lõplikku puhtust ja füüsikalist kvaliteeti. Järgmine kirjeldus kajastab domineerivat kaubanduslikku marsruuti Hiinas -, mis on maailma suurim elektromagnetilise plastmassiga -tootmisriik -, kasutades lähteainena mangaankarbonaadi (rodokrosiidi) maaki.
Etapp 1 - Happeline leostumine
Mangaankarbonaadi maak (MnCO₃, tavaliselt 18–22% Mn) purustatakse, jahvatatakse ja reageeritakse väävelhappega segatud leostusmahutites. Reaktsioon - MnCO₃ + H₂SO4 → MnSO₄ + CO₂ + H₂O - lahustab mangaani mangaansulfaadina, jättes suurema osa ränidioksiidist tahkeks jäägiks. Oksiidmaagid (MnO₂-põhised) vajavad eelnevat redutseerivat röstimisetappi, et muuta lahustumatu Mn(IV) enne leostumist lahustuvaks Mn(II)-ks. Leostunud suspensioon paksendatakse ja filtreeritakse, et eraldada tiine lahus aherainest.
Etapp 2 - Lahuse puhastamine
Toores mangaansulfaadi lahus sisaldab lahustunud rauda, alumiiniumi, raskmetalle (Cu, Co, Ni, Zn) ja leelis{0}}muldmetalle (Ca, Mg). Mitmeastmeline puhastamine eemaldab need: esiteks sadestatakse pH reguleerimine ammoniaagi või lubjaga raua ja alumiiniumi hüdroksiididena; teiseks, sulfiidsadestamine (kasutades ammooniumsulfiidi või baariumsulfiidi) eemaldab raskmetallid; kolmandaks, fluoriidi või karbonaadiga töötlemine vähendab kaltsiumi ja magneesiumi. Pärast iga etappi lahus filtreeritakse. Sihtmärgiks on elektrolüüsiks sobiv selge lisandiga -lahja MnSO₄ lahus.
3 -. etapp elektrolüüs (elektrovõitmine)
Puhastatud lahus juhitakse diafragma elektrolüütilistesse rakkudesse. Ammooniumsulfaati ((NH4)₂SO4) lisatakse toetava elektrolüüdina, et parandada juhtivust ja puhvri pH-d. Ilma selleta lisatakse sadestamise lisandina väike kogus seleendioksiidi (SeO₂) või vääveldioksiidi (SO₂), voolutõhusus langeb järsult ja katoodisade muutub ebaühtlaseks. Rakendatakse alalisvoolu: mangaaniioonid (Mn²⁺) redutseeritakse katoodil (roostevaba teras või titaanplaat) metalliliseks mangaaniks, samal ajal kui hapnik eraldub plii-sulami anoodil. Diafragma hoiab ära mangaani lademe{6}}reoksüdatsiooni. Tüüpilised töötingimused: 35–42 kraadi, katoodvoolutihedus 350–450 A/m², elemendi pinge 4,5–5,5 V.
Etapp 4 - Koristus, pesemine ja pakendamine
Pärast 18–24-tunnist sadestamist eemaldatakse rakkudest katoodplaadid. Mangaani metallikiht (tavaliselt 1–3 mm paksune) eemaldatakse mehaaniliselt -, saades ebakorrapärased helbed, millel on üks sile külg (katoodi pind) ja üks kare, dendriitne külg (kasvupind). Helbed pestakse kuuma veega, et eemaldada elektrolüüdijäägid, kuivatatakse ja vastavalt tellimuse spetsifikatsioonile pakendatakse otse või jahvatatakse pulbriks (100–325 mešši). Standardpakend on 1000 kg kootud polüpropüleenist suurkotid, millel on niiskuskindlad sisekatted. Terasest trumlid on saadaval peene pulbri klassi jaoks.
Seleenil{0}}põhinevad lisandid jäävad oma usaldusväärse voolutõhususe (tavaliselt 65–75%) tõttu domineerivaks kaubandustavaks. Seleeni-vaba EMM -, mis on toodetud SO₂-põhiste või orgaaniliste lisandisüsteemidega -, on aga väljakujunenud nišitoode klientidele, kes vajavad tühiseid seleenijääke, eelkõige aku-materjalide tootjad ja kallite{9}}sulamite tootjad.
3. Puhtusastmed ja keemilised spetsifikatsioonid
EMM-i müüakse klasside kaupa, kus klassi tähistus edastabmiinimummangaani sisaldus. Hiina tööstusstandard YB/T 051-2003 määratleb nelja klassi raamistiku. Rahvusvahelises kaubanduses domineerivad kolm de facto turuklassi. Allolev tabel võtab kokku lisandite ülemmäärad, millele hankejuht peaks spetsifikatsiooni kirjutades viitama.
| Hinne | Mn (min %) | C (max %) | S (max %) | P (max %) | Fe + Si + Se (max %) | Tüüpiline kasutus |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mn99,7 | 99.7 | 0.04 | 0.05 | 0.005 | 0.205 | Üldine terase tootmine, 200-seeria roostevaba, valukoda |
| Mn99,8 | 99.8 | 0.03 | 0.04 | 0.005 | 0.15 | Spetsiaalsed sulamid, elektroonika, magnetmaterjalid |
| Mn99,9(kõrge puhtusastmega) | 99.9 | 0.02 | 0.03 | 0.003 | 0.08 | Aku{0}}eelkäija, kosmoselennukite sulamid |
Tabel 1. EMM-klassi spetsifikatsioonid, mis põhinevad Arguse standardsetel hindamisparameetritel ja USA tolli otsusel NY N275627. Üksikute tootjate spetsifikatsioonid võivad olla rangemad. Seleeni-vabade klasside puhul on Se sisaldus tavaliselt väiksem kui 0,001% või sellega võrdne ja selle võib määrata eraldi. Hiina tööstusstandard YB/T 051-2003 määratleb riigis kasutatava klassi raamistiku.
Hanke eesmärgil on spetsifikatsiooni kõige olulisem detailmittepealkiri Mn protsent - on teie protsessis kõige olulisem elemendi lisandite ülemmäär. Roostevaba terase tehas võib taluda standardset väävlit, kuid vajab tihedat süsinikku; alumiiniumisulami tootja võib vajada vähest rauda; aku-materjali rafineerija võib vajada nii vähest seleeni kui ka fosforit. Määrake alati kontrollitavad elemendid, mitte ainult Mn miinimum.
4. Peamised rakendused erinevates tööstusharudes
EMM-i tarbimist juhivad neli peamist{0}}kasutussegmenti, mis on loetletud allpool ligikaudses järjestuses globaalse mahu järgi.
| Rakendus | Kuidas EMM-i kasutatakse | Miks EMM üle FeMn |
|---|---|---|
| 200-seeria roostevaba teras | Lisatakse sulatisse austeniidi stabilisaatorina ja nikli asendajana. Sellised klassid nagu AISI 201 ja 202 sisaldavad 5,5–7,5% Mn. | Madal süsiniku- ja fosforitase hoiab ära sensibiliseerimise ja terade{0}}piiride hapruse. FeMn tooks nende klasside jaoks sisse liiga palju süsinikku. |
| 300-seeria ja spetsiaalsed roostevabad terased | Kasutatakse madalamate lisamismääradega (1–2% Mn) desoksüdeerijana, väävlitustajana ja tugevuse suurendajana 304, 316 ja dupleksklassides. | Lisandite kontroll. EMM lisab mangaani ilma süsinikku, fosforit või räni lisamata, - millest igaühel on 300-seeria klasside puhul range spetsifikatsiooni piirmäär. |
| Alumiiniumsulamid (3xxx-seeria) | Lisatakse alumiiniumile, et toota Al-Mn sulameid (AA3003, AA3004, AA3105), mida kasutatakse joogipurkides, soojusvahetites ja autode lehtedes. Tüüpiline Mn sisaldus: 1,0–1,5%. | Raud on alumiiniumisulamite kontrollitav lisand. EMM lisab mangaaniühiku kohta vähem rauda kui FeMn, säilitades sulami korrosioonikindluse ja vormitavuse. |
| Aku{0}}mangaansulfaat (HPMSM) | EMM lahustatakse väävelhappes, et saada kõrge -puhtusastmega mangaansulfaatmonohüdraati (MnSO₄·H₂O), mis on NCM (nikkel-koobalt-mangaan) liitium-ioonaku katoodide eelkäija. | EMM pakub puhtamat lahustuvat lähteainet kui mangaanimaak, mis vähendab puhastuskoormust. Sellel marsruudil on eelistatud seleeni-vaba ja kõrge-puhtusastmega (Mn99,9) klassid. |
| Magnetmaterjalid (Mn₃O4 / ferriidid) | EMM on vahepealne lähteaine trimangaantetraoksiidi (Mn₃O4) tootmiseks, mida kasutatakse induktiivpoolide, trafode ja EMI summutamiseks mõeldud pehmete ferriitsüdamike tootmiseks. | Ühtlane lisandite profiil. Metallid, nagu Co, Ni ja Cu, mõjutavad ferriidi magnetilisi omadusi; EMM pakub kitsast korratavat spetsifikatsiooni. |
Tabel 2. Peamised EMM-i rakendused. Suhtelised mahuhinnangud IMnI ja tööstuse kaubandusandmete põhjal. 200-seeria roostevaba terase segment moodustab suurima osa ülemaailmsest EMM-i tarbimisest.
5. EMM vs. ferromangaani vs. EMD: kõrvuti-võrdlus-
Üks sagedasemaid segaduse allikaid mangaani hankimisel on EMM-i, ferromangaani ja elektrolüütilise mangaandioksiidi eristamine. Allolevas tabelis on viide, mida ostja saab kasutada, et kontrollida, kas ta tellib õige materjali.
| Kinnisvara | EMM | HC FeMn | EMD |
|---|---|---|---|
| Keemiline identiteet | Elementaarne Mn metall | Fe-Mn-C sulam | MnO₂ (mangaandioksiid) |
| Mn sisaldus (massi%) | 99,7% või suurem | 65–78% | ~60–63% (Mn baasil) |
| Tootmismeetod | Hüdrometallurgiline elektrooniline võitmine | Sukelkaarahi (karbotermiline reduktsioon) | Anoodne elektrosadestamine MnSO₂ |
| Peamised lisandid | C, S, P, Fe, Si, Se (igaüks väiksem või võrdne 0,05%) | C (vähem kui 8%), Si (vähem kui 2%), P (vähem kui 0,30%) | Sulfaat, niiskus, raskmetallid |
| Füüsiline vorm | Helbed, pulber, brikett | Tükk, trahv, brikett | Must pulber |
| Esmane turg | Terase tootmine, sulamid, akud | Süsinikteras, valukoda | Kuivad{0}}elemendi aku katoodid |
| u. hinnalisa (Mn ühiku kohta) | 3–5× vs. HC FeMn | Lähtejoon | Erinevad turud - pole otseselt võrreldavad |
Tabel 3. Hanke käigus kõige sagedamini segi aetud kolme mangaanmaterjali võrdlus. HC FeMn=kõrge-süsinikusisaldusega ferromangaan. Hindade suhtelisus on soovituslik 2026. aasta alguse seisuga ja sõltub turutingimustest.
Otsustusreegel on lihtne: kui teie protsess suudab koos mangaaniga vastu võtta 6–8% süsinikku ja 15–25% rauda, on ferromangaan odavam-võimalus. Kui teie sulami spetsifikatsioon keelab need elemendid, on EMM tehniline nõue - mitte esmaklassiline, vaid ainus võimalus.
6. Füüsiline vorm ja tarnevormingud
EMM on saadaval kolmes füüsilises vormingus, millest igaüks sobib erinevatele käsitsemis- ja söötmissüsteemidele.
Helbed (standardne).Ebakorrapärased metallist helbed, paksusega ligikaudu 1–3 mm ja läbimõõduga 10–50 mm. Üks tahk on sile (katoodi{5}}kontakti pool); teine on kare ja dendriitne (kasvu pool). Helbed on vorm, mis on toodetud otse elektrolüütilise protsessiga ja moodustab suurema osa kaubanduslikust tarnest. Need sobivad ahju otseseks laadimiseks ja legeerimislisanditeks.
pulber (100–325 silma).Helbed jahvatatakse ja sõelutakse kontrollitud osakeste suuruseni. Kasutatakse pulbermetallurgias, keevituselektroodide katmisel ja keemilises sünteesis, kus on vaja kiiret lahustumist. Peenemad silmasuurused pakuvad kiiremat lahustumist, kuid suurendavad tolmu -käitlemise nõudeid.
Brikett.Helbed või pulber, mis on tihendatud ühtlasteks vormideks (tavaliselt padja{0}}kujuline, 30–60 mm). Briketid vähendavad ahju laadimise ajal tolmu teket ja parandavad automaatsete süsteemide söötmise järjepidevust. Kui briketti on vaja, tuleks täpsustada tihedus ja sideaine sisaldus.
Standardpakend on 1000 kg kootud polüpropüleenist puistekotid, millel on sisemine polüetüleenist vooder. Terastrumleid (200 L) kasutatakse peene pulbri puhul või saadetiste puhul, kus niiskuskaitse on kriitiline. Kaubaaluseid ja kahanevat{5}}ümbrist kasutatakse konteinerites mereveoks.
Korduma kippuvad küsimused
Mis vahe on EMM-il ja ferromangaanil?
EMM on elektrolüüsi teel toodetud puhas mangaanmetall (99,7% või rohkem Mn). Ferromangaan (FeMn) on ferrosulam, mis sisaldab 65–80% Mn pluss rauda, süsinikku ja räni, mida toodetakse sukelkaarahjudes. EMM valitakse siis, kui on vaja ranget kontrolli lisandite -, eriti süsiniku, fosfori ja väävli - üle, näiteks 300{12}}-seeria roostevaba terase või alumiiniumisulamite puhul. FeMn kasutatakse seal, kus rauasisaldus on vastuvõetav ja hind on esmatähtis, näiteks süsinikterase deoksüdatsioonil. EMM on tavaliselt 3–5 korda kallim Mn ühiku kohta kui suure süsinikusisaldusega FeMn.
Kas elektrolüütiline mangaan on sama mis elektrolüütiline mangaandioksiid (EMD)?
Ei. Need on keemiliselt ja funktsionaalselt erinevad materjalid. EMM (elektrolüütiline mangaanmetall) on elementaarne mangaanmetall - keemiline sümbol Mn -, mille puhtus on suurem või võrdne 99,7%. EMD (elektrolüütiline mangaandioksiid) on mangaandioksiid - keemilise valemiga MnO₂ -, mille Mn sisaldus on umbes 60–63%. EMD on anoodtoode, mida kasutatakse peaaegu eranditult kuiv{11}}elemendikatoodides (leelis, liitium, tsink{12}}süsinik). EMM on katoodtoode, mida kasutatakse legeeriva elemendina terasetootmises ja värvilises metallurgias. Neid toodetakse erinevat tüüpi elektrolüütilistes elementides ja need teenindavad täiesti erinevaid tarneahelaid.
Mida tähendavad standardsed EMM-i hinded (Mn99,7, Mn99,8, Mn99,9)?
Klassi tähistus viitab minimaalsele mangaanisisaldusele massi järgi. Mn99,7 garanteerib 99,7% või rohkem Mn koos lisanditega (C, S, P, Fe, Si, Se), mille kogusisaldus on väiksem või võrdne 0,3%. Mn99,8 garanteerib 99,8% või rohkem Mn, tavaliselt rangemate süsiniku (vähem kui 0,03%) ja väävli (vähem kui 0,04%) piirmääradega. Mn99,9 on kõrgeima puhtusastmega (99,9% või rohkem) ja sageli seleenivaba; seda eelistatakse aku{13}eelkäijarakenduste ja erielektroonika jaoks. Konkreetsed lisandite ülemmäärad sõltuvad kohaldatavast standardist - YB/T 051-2003 Hiinas, mis määratleb klasside raamistiku.
Miks kasutatakse seleeni EMM-i tootmisel ja kas seleeni{0}}vabu valikuid on?
Seleendioksiid (SeO₂) lisatakse elektrolüüdile sadestamise abivahendina -, see parandab voolu efektiivsust ja tekitab sujuvama katoodisadestuse. Ilma lisandita on mangaani sadestamine ebaefektiivne ja katoodi pind on ebaühtlane. Seleen muutub lõplikus metallis lisandiks (tavaliselt<0.10% Se). For battery-grade and high-purity applications where selenium is undesirable, producers use alternative additives such as sulfur dioxide (SO₂) or organic compounds. Selenium-free EMM is available at a price premium and ZhenAn can supply both standard and low-Se grades on request.
Millisel kujul EMM-i tavaliselt tarnitakse?
EMM-i tarnitakse kõige sagedamini ebakorrapäraste helvestena (1–3 mm paksused, 10–50 mm läbimõõduga) -, mis saadakse vahetult pärast katoodisademe eemaldamist. Üks külg on sile (katoodi kontaktpind); teisel on kristalne dendriitne tekstuur. Muud saadaolevad vormid hõlmavad helvestest jahvatatud pulbrit (100–325 võrgusilma) pulbermetallurgia ja keemiarakenduste jaoks ning brikette automaatse ahju söötmiseks. Standardpakend on 1000 kg suurkotid või terastrumlid, millel on niiskuskindlad sisemised vooderdised.
Kas ZhenAn pakub kolmanda osapoole{0}}testi EMM-saadetiste jaoks?
Jah. Iga saadetisega võib kaasas olla veski testimise sertifikaat (MTC), mis näitab Mn, C, S, P, Fe, Si ja Se tegelikku keemilist analüüsi. ZhenAn korraldab ostja soovil ka sõltumatu kolmanda osapoole{2}}kontrolli SGS-i, Bureau Veritase või CCIC-i kaudu. Päritolusertifikaadid ja ISO 9001:2015 vastavust tõendavad dokumendid on lisatud igale tellimusele.

EMM-i allikas otse ZhenAnist
Täpsustage oma hinne (Mn99,7 / Mn99,8 / Mn99,9), helveste suurus või pulbrivõrk, pakendi eelistus ja sihtmaht. Saadame pakkumise koos veskikatse sertifikaadi parameetritega 24 tunni jooksul.
E-post:market@zanewmetal.com· WhatsApp: +86 155 1882 4805
Viited
Rahvusvaheline Mangaaniinstituut (IMnI) - "Electrolytic Manganese Metal (EMM)." https://www.manganese.org/en/electrolytic-manganese-metal-emm (vaadatud 2026-08-06)
Argus Media - "Argus Non-Ferrous Markets Methodology", EMM Flake 99,7% Mn spetsifikatsiooniparameetrid. https://www.argusmedia.com/en/methodology (vaadatud 2026-08-06)
USA tolli- ja piirivalve - otsus NY N275627, elektrolüütilise mangaanihelbe tariifiklassifikatsioon. https://www.customsmobile.com/rulings/docview?doc_id=NY N275627 (vaadatud 2026-08-06)
Lu, J. et al. (2016) - "Mangaanmetalli elektrolüütiline tootmine mangaankarbonaadi sadestusest",Hüdrometallurgia, 161, 45–53. https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0304386X16300111 (vaadatud 2026-08-06)
LSFerroalloy - "Electrolytic Manganese Metal (EMM): tehniline ülevaade, rafineerimine ja tööstuslikud kasutused." https://www.lsalloy.com/news/electrolytic-manganese-metal-emm-guide.html (vaadatud 2026-08-06)
USGS Minerals Information - "Manganese Statistics and Information", 2021–2026 aastaülevaated. https://www.usgs.gov/centers/national-minerals{7}}teave-center/manganese-statistika-ja{11}}teave (vaadatud 2026-08-06)
Argonne'i riiklik labor - "Manganese Pathway uuendus GREET 2021." https://greet.anl.gov/files/mn_update_2021 (vaadatud 2026-08-06)
Kõik klassi spetsifikatsioonid, lisandite piirnormid ja tootmise üksikasjad kontrolliti viidatud allikatega võrreldes 6. augustil 2026. Hiina standardile YB/T 051-2003 viidatakse kui kodumaisele kvaliteedistandardile; rahvusvahelise kaubanduse spetsifikatsioonid järgivad Arguse ja tolli parameetreid. Kui leiate selles dokumendis vea, võtke meiega ühendust, et saaksime teha paranduse.





